Vitrabet Bakiye Aktarma

0

Vitrabet hesabına kazanç aktarma işlemi üyelerin sadece kendi hesapları için yaptığı bir işlem olurken, güvenliği ve kurallarına olan bağlığıyla dikkat çeken site her geçen gün kalitesini arttırıyor. 2017 yılından günümüze kadar online oyun dünyasında hizmet vermiş olan Vitrabet, siyah ve yeşil renkli arayüz, kaliteli tasarımı ve şeffaf hizmet politikasıyla dikkat çekiyor diyebiliriz.

Canlı destek hattı günün her saati açık olan site güvenilir olarak hizmet verir. Entertainment BV bünyesinde kurulan Vitrabet sosyal medya hesaplarını da aktif olarak kullandığı için üyelerin kolay ulaştığı firmalardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Vitrabet Hesabını Kullanırken Üyeler Hangi Kurallara Dikkat Etmelidir?

Vitrabet’ten başkasının hesabına kazancımı aktarabilir miyim sorusu sitenin onay vermediği sorulardan biridir. Canlı desteğe de iletmeniz durumunda bunun mümkün olmadığını, her üyenin sadece kendi hesabı üzerinden finansal işlem yapabileceğini göreceksiniz. Hesabınızı kullanırken dikkat etmeniz gereken diğer konular da şunlardır:

  • Üyeler hesaplarını bir başkasına satamayacak ya da giriş yapması için devredemeyecektir.
  • Her üye kendi gizliliğinden sorumludur. Şifresini ve kullanıcı adını kimseyle paylaşmamalıdır.
  • Üyeler reşit olmalıdır ve yaşını ispatlayabilmelidir.
  • Vitrabet’in üyeden kimlik talep etmesi durumunda üye siteye kimlik belgelerini göstermekle yükümlüdür.
  • Üyeler arası para transferi yasak olduğu gibi hesabından para aklamak ve haksız kazanç elde etmek de yasaktır.
  • Vitrabet’ten bakiye aktarma ve başkasının adıyla hesap açabilir miyim sorusu kesinlikle sitenin onaylamadığı konulardır.
  • Üyeler kendi ismiyle bir kez hesap açabilir. Aynı IP adresiyle ve aynı kredi kartıyla da birden çok hesap açılması yasaktır.
  • Kurallara uymayan üyelerin ellerinden hesapları alınabilir ve kazançlarına da el koyulabilir.
  • Site istediği zaman oyunların ve genel üyelik adımlarının kurallarını değiştirebilir, yeni kurallar ekleyebilir ya da bazı kuralları çıkartabilir.

Vitrabet Hesabı Nasıl Açılır?

Vitrabet hesabı açmak için yukarıdaki kurallara uygun davranacağınızı teyit etmeli ve ardından kayıt ol bölümündeki üyelik formunu doldurmalısınız. Sadece birkaç dakika içerisinde hesap açabileceğiniz şirket sizden hiçbir belge ve kimlik kartı istemeyecektir. Üyelik formunda istenen kişisel bilgileri ve adres bilgilerini girdikten sonra mail adresinize gelen aktivasyon kodunu onaylamanız yeterlidir. Hesabınızı onayladıktan sonra ister farklı işletim sistemine sahip mobil cihazlardan, isterseniz tabletten, isterseniz de bilgisayarınızdan siteye giriş yapabilirsiniz.

Hesap açma işlemini de mobilden ve tabletten yapabilirsiniz. Üyelik formundaki bilgilerin yanlışlığı ortaya çıkarsa hesabınız otomatik olarak kapatılacaktır. Ayrıca üyeler sorumlu bahis kurallarını da kabul etmiş sayılacaktır. Vitrabet’ten başkasının hesabına kazancımı aktarabilir miyim sorusu ve diğer tüm konular için şirketin canlı destek hattını kullanabilir, merak ettiklerinizi açıklığa kavuşturabilirsiniz. Site hakkında güncel bilgileri almak için de sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Paylaş

Yorum Yapın